Кошик
Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Электрохирургические коагулятори

Электрохирургические коагулятори

Электрокоагуляторы полегшують терапевтичну ендоскопію шляхом подачі високочастотного електричного струму, необхідного для використання багатьох ендоскопічних аксесуарів.

Термін електрохірургічна енергія описує перетворення змінного електричного струму, створюваного коагулятором, в теплову енергію всередині тканини.

                                                                 Коагулятор купити

В ендоскопії такі пристрої, як пінцети, щипці та сфинктеротомы, служать каналами, які доставляють електричну енергію в очікуваний терапевтичний ділянку.

Сучасні коагулятори мають унікальні користувальницькі інтерфейси і дисплеї, специфічні для бренду або моделі, які дозволяють докторові легко перемикатися між різними режимами і вносити зміни в окремі змінні режиму. Деякі коагулятори відображають вихідну потужність з використанням певних одиниць потужності (Вт), тоді як інші використовують довільні числові представлення вихідної потужності (наприклад, 0-10).

Электрохирургические коагулятори зазвичай активується натисканням педалі. У деяких пристроях вбудований водяний насос, який також активується педаллю для полегшення ендоскопічної візуалізації. Педалі можуть мати кнопки перемикання, які можуть бути натиснуті ногою ендоскопіста, щоб вносити зміни у режим електрохірургії або налаштування, щоб спростити використання.

Коагулятор володіє функціями, які підвищують безпеку пацієнтів і простоту використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner