Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Які показання до нерозсмоктувальним шовним матеріалам ?

Які показання до нерозсмоктувальним шовним матеріалам ?
Нейлон являє собою поліамідний полімерний шовний матеріал, доступний у формі моноволокна та плетіння. Його еластичність, робить його корисним для утримання та закриття ран шкіри. Нейлон досить податливий, особливо коли він вологий. (Попередньо зволожена форма доступна для косметичної пластичної хірургії.) Плетені форми покриті силіконом. Нейлоновий шов має хороші характеристики обробки, хоча його пам'ять має тенденцію повертати матеріал в його первісну пряму форму. Нейлон володіє міцністю на розрив 81% через 1 рік після імплантації, 72% через 2 роки і 66% через 11 років. Він міцніше шовку і на відміну від шовку, викликає лише мінімальну гостру запальну реакцію. Нейлон повільно гідролізується, але залишився шовний матеріал стабільний протягом 2 років внаслідок поступового капсулювання волокнистої сполучної тканиною.
Поліестер шовний матеріал з поліефірного волокна, сформований з полімеру поліетилентерефталату, доступний без покриття, або з покриттям з полибутилата або силікону. Покриття зменшує тертя для полегшення проходження через тканини і поліпшення податливості та часу зшивання. Шви з поліефірного волокна викликають мінімальну реакцію тканин і зберігаються в організмі нескінченно довго, вони міцніші ніж шви з натуральних волокон і не послаблюються при зволоженні. Матеріал забезпечує точний і постійний натяг шва і зберігає міцність на розрив. Цей матеріал зазвичай використовується для анастомозу судин і розміщення протезів.
Поліпропіленовий шовний матеріал являє собою монофиламентную нитка, яка являє собою изостатический кристалічний стереоизомер лінійного пропіленового полімеру, що допускає незначне насичення або його відсутність. Він не прилипає до тканин і корисний в якості знімного шва (наприклад, при закритті підшкірної клітковини). Він також тримає вузли краще, ніж інші моноволоконные синтетичні матеріали. Поліпропілен біологічно інертний і викликає мінімальну реакцію тканин. Він не піддається деградації або ослабленню і зберігає міцність на розрив до 2 років. Цей матеріал підходить при забруднених та інфікованих ранах, зводячи до мінімуму подальше запалення швів. Цікаво, що недавнє дослідження зрівнювало поліглекапрон 25 з поліпропіленом для поверхневих укупорок і не виявило статистично значущої різниці в косметичних результати.
ПВДФ матеріал не розсмоктується і є хімічно інертним. Тому його застосування особливо показано в тих випадках, в яких бажана як можна більш обмежена тканинна реакція. Ця монофіламентна нитка володіє водовідштовхувальними властивостями і тому може застосовуватися в області запалених або інфікованих ран. Таким чином, зводиться до мінімуму ризик відторгнення швів і формування ранових порожнин.
Шовний матеріал Шовк викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах, за якою слід поступове капсулювання шва фіброзною сполучною тканиною. Шовкова нитка не всмоктується і не піддається деградації або ослабленню під дією ферментів тканини. З-за його відносній біологічній інертності рекомендується для використання там, де бажана мінімально можлива реакція шовного матеріалу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner