Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Хірургічний шовний матеріал

Хірургічний шовний матеріал придбати від польського виробника YAVO. Асортимент компанії постійно розширюється, а якість залишається на високому рівні. Це дозволяє конкурувати з продукцією міжнародних виробників, одночасно зберігаючи низький рівень цін.
Шовний матеріал є медичним пристроєм, що використовується для з'єднання тілесних тканин після травми або операції. Медичні працівники можуть вибирати різні види, форми і розміри швів при ушиванні розрізу, внутрішнього органу, кровоносної судини, розриву або рани.
Накладення швів важлива процедура, що забезпечує загоєння тканин і ран після проведення медичної процедури. Накладення швів гарантує, що тканина, що підлягає загоєнню, зможе витримувати стрес до повного загоєння. Накладення швів також запобігає витік крові з розірваних тканин і зводить до мінімуму утворення рубців. Хірургічні нитки можуть бути синтетичного або природного походження і можуть абсорбуватися організмом, або залишатися в ньому невизначений час, або до тих пір, поки вони не будуть видалені доктором. Деякі шовні матеріали також обробляються покриттям, що пом'якшують або антибактеріальним засобом, щоб поліпшити їх властивості.
Шовник вибирається в залежності від місця розташування, навколишнього середовища і вимог області, на яку буде накладений шов. Шовний матеріал використовуються в усіх галузях хірургії, включаючи акушерство і гінекологія, кардиоторакальную, офтальмологію, урологію, пластичну хірургію, ортопедію та інші.
Шовні матеріали діляться на наступні категорії:
1. Шовний матеріал що розсмоктується, ці нитки руйнуються в тілі по мірі прогресування загоєння і в кінцевому підсумку повністю розчиняються. Поглощаемость починається з втрати міцності на розтяг, за якою слідує втрата маси і, нарешті, розчинення внаслідок дії протеолітичного ферменту. Оскільки тіло може ідентифікувати їх як чужорідний предмет, може статися помірне запалення тканини.
2. Шовний матеріал що не розсмоктується, ці нитки протистоять хімічним речовинам і ензимам організму і не розчиняються в організмі. Вони підтримують довготривале накладення і загоєння. Не розсмоктуються нитки забезпечують тривалу міцність на розтяг. Ці шви також використовуються в тих випадках, коли існує ризик передчасного руйнування розсмоктуємого шва. До них відносяться шви з поліпропілену, нейлону (поліаміду), поліестеру і ПВХ і нержавіючої сталі.
Характеристики нитки:
Податливість - це відноситься до простоти використання шовного матеріалу.
Межа міцності - ступінь натягу нитки, яку він може витримати до розриву.
Міцність на розрив - межа міцності на розрив, при якому нитка розривається.
Реактивність тканини - це запальна реакція організму на шов. Зазвичай він досягає піку в перші 2-7 днів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner