Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Поліпропілен

Поліпропілен (Polypropylene) шовний матеріал, який являє собою неабсорбируемые мононитки з синтетичного лінійного поліолефіну.
Аналоги: PROLENE, SURGIPRO, SURGIPRO 2.
Хірургічні поліпропіленові нитки мають однаковий діаметр стабільно міцних вузлів і низького ризику утворення зношування. Поліпропіленові шовні матеріали працюють з максимальною гнучкістю і мінімальною пам'яттю пасом, щоб забезпечити повернення в нейтральне положення. Не розсмоктуються поліпропіленові нитки створюють дуже надійні щільні і сплюснуті вузли. Монофіламентні шви Polypropylene ідеально підходять для широкого кола завдань, включаючи загальні закриття м'яких тканин і серцево-судинні, офтальмологічні, пластичні операції, дерматологічні та неврологічні процедури. Матеріал також підходять для використання у ветеринарії.
Поліпропіленовий матеріал використовувався більш ніж у 100 мільйонів пацієнтів і 80% операцій з шунтування коронарної артерії. Також часто використовується в кесаревих перетинах з-за його сталості і сили. Завдяки своїй стійкості до інфекції, polypropylene також широко використовується при інфікованих ранах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner