Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Ретрактори лапароскопічні

Ретрактор це інструмент зі спеціально розробленими ручками, лезами і зубами для утримання розрізу або рани в відкритому положенні під час роботи хірурга. Ретрактор хірургічний (ранорасширитель) також може бути використаний для утримання тканин або органів під час лапароскопічної хірургії в черевній порожнині.
Саморегулюючий ретрактор дозволяє виконувати операції без допомоги рук під час операції. Ретрактор з протилежними лезами, які використовують гвинт, храповик або затиск для поділу тканини один від одного, називаються самоудерживающимися ретракторами. Основною перевагою цього інструменту є те, що він простий у використанні, тому забезпечує стабільний відвід.
У цьому розділі можна купити ретракторы в декількох розмірах і конфігураціях для задоволення ваших конкретних потреб. Хірургічний ретрактор (ранорасширитель) витримує багато років щоденного використання.
Ретрактори також використовуються для позначення пристроїв, які є ручними і дуже точними. Наприклад, розширювач ребер - це свого роду ретрактор, який хірурги використовують для примусового розширення грудної клітки, щоб вони могли отримати доступ в потрібне місце для виконання процедури. Точно так же, наприклад, коли гінеколога потрібно прийняти пологи, він може використовувати ретрактор для черевної порожнини при виконанні кесаревого розтину, оскільки це допомагає створити достатньо місця, щоб витягнути дитину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner