Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Обладнання для лапароскопії


Ми займається постачанням широкого спектру лапароскопічного обладнання з 2008 року. У рамках пропонованого масиву ми пропонуємо купити лапароскоп, галогеновий джерело світла, лапароскопічний всмоктуючий і іригаційний насос, эндокамеры і багато іншого. Попит на пропоноване обладнання для лапароскопії високий, так як воно виробляються з використанням матеріалів найвищої якості, отриманих від самих надійних постачальників галузі.
Обладнання для лапароскопії використовується в різних хірургічних дисциплінах, включаючи загальну хірургію, ортопедію, ендоскопію, урологію і гінекологію. Ендоскопічна стійка складається з декількох компонентів, включаючи камеру, оснащену холодним світлом для проектування зображення внутрішньої порожнини на екран високої чіткості. Хірург маневрує обраними інструментами за допомогою невеликих зовнішніх розрізів для виконання діагностичних або хірургічних процедур, керуючись зображенням операційного поля, проецируемым в режимі реального часу на екрані HD. Досвідчені хірурги можуть тепер використовувати ендоскопічну технологію для виконання багатьох високоефективних хірургічних і діагностичних процедур без серйозних розрізів і тривалих незручностей відновлення, з якими колись стикалися пацієнти.
Обладнання і прилади в галузі мінімальної інвазивної хірургії постійно змінюються, ми не тільки змогли йти в ногу з цими змінами, але і, що ще важливіше, змогли забезпечити якісну продукцію за економічним цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner