Кошик
Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Ендоскопічні відеокамери та комплектуючі

У нинішній лікарської діагностики та лікування ендоскопічні камери незамінні. Маючи майже 200-річну історію, технологія ендоскопії завжди розвивається. Розвиток ендоскопії особливо впливає на формування в найменшій мірі лапароскопічної хірургії, яка різниться від відкритого методу доступу до досліджуваного органу або тканини з використанням особливого оснащення та технологій. Створення та розвиток електронних компонентів MGB дає можливість здійснити оптимізовані рішення для візуалізації в хірургії.

Напівпровідникові технологічні процеси, що ми застосовуємо, дають можливість отримувати конкретні і деталізовані зображення високого дозволу. Більш суттєва новація MGB у сфері візуалізації для ендоскопії дане застосування 3-х чіпових лапароскопічних камер, які гарантують природне відображення кольорової палітри, дозвіл Real Full HD (1920×1080 i/p) функції оптичного і цифрового масштабування і створення CMOS-датчиків.

Наши исследования содействуют постоянному совершенствованию технологий эндоскопии, способов диагностики и лечения. MGB даст Вам готовые решения с целью высококачественной визуализации от эндоскопических видеокамер вплоть до нужных аксессуаров: HD-видеоскопов и фокусировочных объективов, которые довершают технологическую цепочку высокоточной визуализации MGB.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner