Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Оптика (лапароскопы, цістоскопи, артроскопы)

Лапароскопічна оптика складається з матеріалів найвищої якості і розроблена і виготовлена з використанням новітніх технологій ендоскопічної оптики.
Жорсткі ендоскопи необхідні для візуального огляду та діагностики, а крім того для допоміжних маніпуляцій освітлення області, порожнини або тканини та своєчасної передачі сформованого зображення на відеомонітор.
Різноманітний діаметр і робоча довжина використовується для різноманітних ендоскопічних процедур. Ендоскопи гарантують невеликий рівень спотворення, чудове дозвіл, найбільшу яскравість і фокусну глибину. З метою удосконалення светопроводимости і граничної освітленості в них застосовуються оптичні волокна. Всі без винятку стандартні способи очищення і стерилізації застосовні для ендоскопів.
Всі ендоскопи сумісні з Full HD, забезпечуючи чіткі, яскраві і різкі знімки, мають великий вибір розмірів і кутів зору, а також стандартний окуляр, сумісний з усіма системами камер.
Лапароскопы, цістоскопи, артроскопы забезпечують оптимальну продуктивність для хірурга і персоналу операційної. До звичайного використання ендоскопії в 1980-х роках лікарі покладалися на неточну діагностичну інформацію ex-vivo або інвазивні відкриті процедури, щоб зрозуміти внутрішню роботу організму. Здатність менш инвазивно безпосередньо візуалізувати і впливати на внутрішні органи і компартменты трансформувала хірургію і діагностику. Однак більша частина тіла не була доступна для прямої візуалізації з-за обмежень за розміром або розв'язання наявної вимірювальної апаратури. Досягнення в галузі оптики і приладів знизили, якщо не усунули колишні обмеження на використання прямої візуалізації. Системи візуалізації можуть бути створені для перегляду внутрішніх органів, таких як хребет, серце, мозок, дрібні кровоносні судини, дрібні суглоби або майже будь-яку частину тіла. Крім того, нові методи оптичного зондування, такі як флуоресценція і оптична когерентна томографія (ОКТ), дозволяють збирати інформацію, яка раніше не була доступна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner