Кандія - Хірургічне обладнання, інструменти та витратні матеріали.
+380 (50) 710-12-41

Шейверные-системи

Шейверна система призначена для резекції кісток і м'яких тканин під час артроскопічних операцій на суглобах (наприклад, на коліні, плечі).
Ці системи зазвичай складаються з блоку живлення (електричного або пневматичного), дисплея експлуатаційних характеристик і спеціального програмного забезпечення, яке забезпечує оптимальні параметри для процедури і зберігає попередні налаштування. Один або кілька обертових наконечників з кількома швидкостями, які можуть працювати з різними розмірами різних борів і лез (прямих або вигнутих) та інших інструментів, що обертаються. Менші і легші наконечники зазвичай призначені для хірургії дрібних суглобів (наприклад, зап'ястя, щиколотки).
Артроскопічні шейверные системи використовуються в поєднанні з волоконно-оптичними відео-артроскопами, іригаційними системами та іншими інструментами. Вони найчастіше використовуються для усунення дефектів хряща (наприклад, відновлення меніска або менискэктомии) і видалення запаленої внутрішньої оболонки суглоба (синовэктомия).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner